RAPORT

Pogarda

Zwolennik aborcji kopnął działaczkę pro-life. Wszystko zarejestrowała kamera

Agresywne zachowanie zostało nagrane (fot. yt/Reporter News TV)
Agresywne zachowanie zostało nagrane (fot. yt/Reporter News TV)

Najnowsze

Popularne

Mężczyzna nie chciał słuchać argumentów kobiety manifestującej za życiem. Uderzył ją i przewrócił na ziemię, po czym uciekł.

Naruszono warunki marszu „bezpieczna aborcja”. Przerwano manifestację

Około godziny 18.30 policja poinformowała uczestników marszu zwolenników aborcji o jego rozwiązaniu. Podczas manifestacji zapalono liczne race....

zobacz więcej

Wszystko działo się podczas corocznego Łańcuchu Życia w Kanadzie, wydarzenia organizowanego przez działaczy pro-life. Uczestnicy akcji demonstrują na ulicach miast, głosząc hasła za zachowaniem życia. To spokojny protest, podczas którego zabronione jest zagadywanie przechodniów czy agresywne zachowanie. 


 W tym roku doszło jednak do nieprzyjemnej sytuacji. Młody mężczyzna zaczął niszczyć transparenty protestujących, zaczepiając ich słownie. Jego zachowanie spotkało się ze sprzeciwem uczestników akcji. Dwie działaczki pro-life zaprotestowały, a jedna z nich zaczęła nagrywać całą sytuację. Wandal nie odpowiadał na prośby aktywistek i tłumaczenia, że zachowuje się nieodpowiednio.

W pewnym momencie kopnął kobietę. Aktywistka upadłą na ziemię. Nalegała, aby ktoś ze świadków wezwał policję. Wtedy mężczyzna zerwał dziewczynie wstążkę i uciekł.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej