RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Morderstwo na warszawskim Bemowie. Nie żyją dwie osoby

Według wstępnych ustaleń prokuratury mężczyzna popełnił samobójstwo po zabiciu swojej byłej partnerki (fot. Shutterstock/Peyker)
Według wstępnych ustaleń prokuratury mężczyzna popełnił samobójstwo po zabiciu swojej byłej partnerki (fot. Shutterstock/Peyker)

Ciała kobiety i mężczyzny z ranami kłutymi znaleziono w piątek na warszawskim Bemowie w mieszkaniu przy ul. Pełczyńskiego. Z informacji Prokuratury Okręgowej w Warszawie wynika, że wcześniej byli oni parą i mieszkali razem.

Zarzuty dla dzieciobójczyni, która zadźgała dziewięcioletniego syna

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszała 44-letnia Monika K. Miała synowi zadawać liczne ciosy nożem. Do zabójstwa doszło 28 lipca w...

zobacz więcej

– Z informacji jakich kobieta wyprowadziła się z tego mieszkania i wczoraj przyszła po swoje rzeczy. Najprawdopodobniej mężczyzna pozbawił kobietę życia, po czym sam sobie odebrał życie. Kobieta i mężczyzna mieli obrażenia ciała kłute nożem – powiedział w rozmowie z portalem TVP.Info rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Łukasz Łapczyński.

Według prokuratora nikt spoza mieszkania nie brał udziału w tym zdarzeniu. - Wszystko działo się w zamkniętym mieszkaniu - stwierdził prok. Łukasz Łapczyński.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej