RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kapitalny mecz Polaków! Serbia drugi raz na kolanach

Broniący tytułu Polacy wygrali w Turynie z Serbami 3:0 (fot. PAP/Maciej Kulczyński)
Broniący tytułu Polacy wygrali w Turynie z Serbami 3:0 (fot. PAP/Maciej Kulczyński)

Najnowsze

Popularne

Broniący tytułu Polacy wygrali w Turynie z Serbami 3:0 (28:26, 28:26, 25:22) w meczu grupy J w trzeciej rundzie mistrzostw świata siatkarzy. Biało-czerwoni, którzy w piątek zmierzą się z Włochami, są bardzo bliscy awansu do półfinału.

Uzależnieni od Kurka? Dwa oblicza polskich siatkarzy [ANALIZA]

Gdy wydawało się, że jesteśmy za burtą, że odpadamy, że nie mamy szans, przyszedł mecz z Serbią – prawdopodobnie jeden z najlepszych, jakie...

zobacz więcej

To była druga konfrontacja biało-czerwonych z Serbami w ciągu kilku dni. W niedzielę, na koniec drugiej rundy w Warnie, podopieczni Vitala Heynena wygrali gładko 3:0.

Rywale byli już wówczas jednak pewni awansu do „szóstki” i nie stawiali zbytnio oporu dobrze spisującym się Polakom, popełniając przy tym sporo błędów i narażając się na oskarżenia o odpuszczenie tego meczu. Ekipa z Bałkanów w środę w Turynie w efektownym stylu pokonała Włochów 3:0. Na koniec zmagań w grupie J biało-czerwoni zagrają z będącą „pod ścianą” drużyną z Italii.

Na razie wszystkie ekipy mają szanse na awans do „czwórki”, choć w najtrudniejszej obecnie sytuacji są Włosi, którzy mają najgorszy bilans małych punktów.

Obrońcom tytułu wygranie seta zapewni awans do półfinału z pierwszego miejsca.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej