„Roztańczony PGE Narodowy” w TVP2

W sobotę 22 września na stadionie „PGE Narodowy” odbędzie się koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd muzyki tanecznej. W Warszawie wystąpią m.in.: Sławomir, Zenon Martyniuk, Cleo, Stachursky i Sabrina. Początek transmisji o godz. 21:00 w TVP2.

TVP zaprezentowała jesienną ramówkę. „Jesteśmy Telewizją Polską i mamy obowiązki polskie”

– Jesteśmy Telewizją Polską i mamy obowiązki polskie – podkreślił prezes TVP Jacek Kurski w przemówieniu otwierającym uroczystość prezentacji...

zobacz więcej

W sobotnie popołudnie 22 września uwaga fanów muzyki tanecznej w Polsce zwrócona będzie w kierunku Warszawy, gdzie odbędzie się koncert „Roztańczony PGE Narodowy”.

Najbardziej roztańczona impreza w naszym kraju będzie transmitowana przez TVP2.

Imprezę uświetnią artyści bijący wszelkie rekordy popularności. Wystąpią ikony polskiej muzyki disco – Zenon Martyniuk i zespół Akcent. Publiczność zebraną na stadionie i przed telewizorami rozgrzeje największa gwiazda rock polo i twórca megahitu „Miłość w Zakopanem” Sławomir. Nie zabraknie również takich gwiazd jak Cleo, Stachursky czy Filip Lato.

Poza Polskimi artystami na scenie gościć będą również takie legendy jak Sabrina i Londonbeat.

Najważniejszym punktem wieczoru będzie występ grupy, która obecnie osiąga największe sukcesy w branży muzycznej czyli „Shangu” znana z hitów „La Loose” i „King Of The Jungle”.

Koncert poprowadzą: Iza Krzan, Tomasz Kammel i Norbi.

Transmisja w telewizyjnej Dwójce rozpocznie się o godzinie 21:00.

źródło:
Zobacz więcej