Złota bransoleta, kubek ze zdjęciem Macrona... Pamiątki z Pałacu Elizejskiego w Internecie

Pałac Elizejski uruchomił internetowy sklepik z pamiątkami (fot. boutique.elysee.fr)

Pałac Elizejski uruchomił internetowy sklepik z pamiątkami. Sprzedawane tam są przedmioty opatrzone znakiem firmowym siedziby prezydentów Francji. Zebrane w ten sposób fundusze przekazane będą na renowację Pałacu Elizejskiego i innych rezydencji prezydenckich.

Niecodzienna pamiątka z wyjazdu do Rosji. Fani zaszaleli [WIDEO]

Grupa piłkarskich fanów z Kolumbii i Brazylii postanowiła upamiętnić swoją podróż do Rosji w niecodzienny sposób. Kibice wykonali tatuaże...

zobacz więcej

W sklepiku można kupić ubrania, porcelanowe kubki, zeszyty do kolorowania albo ciasteczka w pudełkach opatrzonych znakiem firmowym i napisem „Pałac Elizejski”. Klienci mogą wybierać pamiątkowe gadżety spośród 56 towarów.

Ceny są bardzo różne. Bransoletka z czternastokaratowego złota z wygrawerowanym hasłem „Wolność, Równość, Braterstwo” kosztuje 250 euro, zegarek znanej firmy na pasku w barwach narodowych 169 euro, ale dostępny jest także kubek ze zdjęciem prezydenta Macrona za 25 euro czy prosty długopis za 3 euro.

W internetowym sklepiku można się zaopatrzyć w T-shirty ze słynnymi powiedzeniami prezydenta Emmanuela Macrona, czy też ze zdjęciem, które obiegło kulę ziemską – Macrona wyskakującego w górę, z uniesionymi ramionami, po golu strzelonym w finale Mistrzostw Świata w piłce nożnej wygranym przez Francję.

źródło:

Zobacz więcej