Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Zwłoki mężczyzny w parku Szczęśliwickim. Sprawę bada policja

Przechodzień dostrzegł ciało unoszące się na powierzchni wody, znajdujące się ok. pół metra od linii brzegowej (fot. Shutterstock/piotrbb)

W środę nad ranem ze stawu w parku Szczęśliwickim na warszawskiej Ochocie wyłowiono zwłoki. Ciało 30-40-letniego mężczyzny unosiło się na powierzchni wody. Jego tożsamość nie jest znana.

Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało poszukiwanego kajakarza

Tragiczny efekt poszukiwań kajakarza na jeziorze Zarańsko pod Drawskiem Pomorskim (woj. kujawsko-pomorskie). Nurkowie po ponad dwóch godzinach...

zobacz więcej

Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 5:40. Przechodzień dostrzegł ciało unoszące się na powierzchni wody, znajdujące się ok. pół metra od linii brzegowej, od strony ul. Drawskiej, przy moście.

Na miejsce pojechali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zwłoki należą do mężczyzny mającego 30-40 lat. Jego tożsamość nie jest znana.

– Na chwilę obecną nie mamy informacji o obrażeniach na ciele, ciało zostanie poddane badaniom w zakładzie medycyny sądowej – powiedziała w rozmowie z portalem tvp.info przedstawiciel biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Nie wiadomo też, od kiedy ciało pływało na powierzchni wody.

źródło:
Zobacz więcej