Spiłował psu zęby szlifierką. „Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze”

„Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze” (fot. fb/Fundacja dla Szczeniąt Judyta)

Fundacja Judyta opublikowała na swoim profilu drastyczne zdjęcia. Właściciel spiłował zęby swojemu psu. Prawdopodobnie użył do tego szlifierki, co potwierdza dokument sporządzony przez weterynarza. Pijanego mężczyznę zatrzymała policja z Komendy Powiatowej w Rawie Mazowieckiej.

Ktoś zakopał żywcem psa. Policja szuka zwyrodnialca

Policjanci z Końskich w województwie świętokrzyskim uratowali zakopanego żywcem psa. Wyczerpane zwierzę trafiło do lecznicy, a funkcjonariusze...

zobacz więcej

„Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem. Widać korzenie zębów, widać, że jego kat, który do tej chwili notorycznie się nad nim znęcał, spiłował swojemu psu zęby szlifierką, na żywca. Pies zamknięty w komórce, wystraszony, przerażony, boi się każdego ruchu człowieka” – możemy przeczytać we wpisie fundacji umieszczonym na Facebooku.

„Bez dostępu do wody i jedzenia. Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze. Jego pan w chwili interwencji i zatrzymania przez policję leżał kompletnie pijany na podłodze. Policja, która spisała się na medal z Komendy Powiatowej w Rawie Mazowieckiej, zatrzymała oprawcę psa” – opisują wolontariusze.

Z raportu sporządzonego przez weterynarza wynika, że zęby psa spiłowano do poziomu dziąseł w identyczny sposób, wykluczono możliwość starcia zębów o kamień lub kraty. W opinii weterynarza „zmiany na zębach sugerują bardzo agresywne działanie w krótkim czasie”.źródło:
Zobacz więcej