„Trzaskowski koncentruje się na hasłach, my na konkretnej wizji”

– Rafał Trzaskowski koncentruje się na hasłach, a my się koncentrujemy na konkretnej wizji, na konkretnym planie – powiedział w programie „Minęła 20” Jacek Ozdoba, rzecznik sztabu wyborczego Patryka Jakiego.

Patryk Jaki zapowiada powstanie 19. dzielnicy w Warszawie. „Dzielnica Przyszłość”

Podczas niedzielnej konwencji wyborczej Patryk Jaki zapowiedział, że gdy wygra walkę o urząd prezydenta Warszawy, stworzy nową, 19. dzielnicę w...

zobacz więcej

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy zaprezentował w niedzielę projekt utworzenia 19. dzielnicy Warszawy. Ma to być – jak mówił – wyjątkowy obszar innowacji i zieleni, który będzie rozciągał się wzdłuż Wisły.

– Mam w ręku projekt ustawy, który tworzy nową 19. dzielnicę Warszawy, dzielnicę przyszłości – powiedział Jaki na niedzielnej konwencji, prezentując projekt zmian w ustawie o ustroju miasta stołecznego Warszawy.

Jacek Ozdoba zapewnił, że jeśli Patryk Jaki zwycięży w Warszawie, to zacznie realizację obietnic, ponieważ „PiS dotrzymuje słowa”. – Tak jak dotrzymało z „500 plus”, tak dzisiejszy przykład koncepcji, wizji Warszawy, która będzie ubogacona właściwie o 19. dzielnicę, o nowoczesne technologie, o autonomiczne budynki, o technologię smart city – powiedział rzecznik.

Skomentował słowa prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, która na Twitterze napisała, że „XIX dzielnica jest już w Warszawie, to Dzielnica Wisła, którą odwiedzają tysiące warszawiaków i turystów”. – My oczywiście uważamy, że ta inwestycja (Bulwary Wiślane – red.) jest koncepcyjnie dosyć dobra, ale to jest kropla w morzu potrzeb, jakie ma Warszawa – powiedział Jacek Ozdoba.

źródło:
Zobacz więcej