Raport

#FabrykahejtuPO

Mąż Kim Kardashian chce być prezydentem USA. „Traktuje to poważnie”

Kanye West jest zwolennikiem Donalda Trumpa (fot. Drew Angerer/Getty Images)

Amerykański raper Kanye West coraz odważniej mówi, że chciałby zostać prezydentem USA. W sobotę opublikował wymowny wpis na Twitterze wskazujący datę wyborów, w których zamierza wystartować.

Raper Kanye West ujawnił, że choruje. „To jest supermoc”

Kanye West poinformował, że w wieku 39 lat zdiagnozowano u niego „zaburzenia psychiczne”. – To nie jest niepełnosprawność, to jest supermoc –...

zobacz więcej

„2024” – wpis o takiej treści opublikował Kanye West. W tym roku odbędą się wybory prezydenckie w USA, w których mąż Kim Kardashian planuje wziąć udział. Przyjaciel rapera John Legend zapewnia, że West traktuje to „bardzo poważnie”. – Powtarzał to wielokrotnie – przekonywał.

W rozmowie z amerykańskim blogerem Donem Woottonem cytowanej przez telewizję CNN Legend przyznał, że nie wie jaką partię celebryta miałby reprezentować. – Nigdy w rozmowie ze mną tego nie deklarował – wskazał, oceniając, że być może West zdecyduje się być kandydatem niezależnym.

Wiadomo, że Kanye West jest zwolennikiem Donalda Trumpa. Podczas jednego z wywiadów przekonywał, że wie już jakie zmiany należy przeprowadzić, przekonywał, że jego priorytetem będzie służba zdrowia. – Jedną z najważniejszych rzeczy jest przemysł medyczny. Zrobię wszystko, by rozkwitł – wyjaśnił.

Zapewnił też, że nie zamierza zostać prezydentem, żeby się wzbogacić, gdyż pieniądze ma. Wyjaśnił, że chce się przyczynić do zacierania podziałów i przekonać ludzi, że „wszyscy jesteśmy jedną rasą”.

źródło:
Zobacz więcej