Rusza Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Największe hity polskich i zagranicznych gwiazd

Widzowie będą mogli posłuchać najgorętszych tanecznych hitów (fot. TVP)

Rusza Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Na scenie amfiteatru Kadzielnia wystąpią m.in. Akcent, Boys, Bayer Full i Weekend. Widzowie będą mogli posłuchać najgorętszych tanecznych hitów. Każdy z festiwalowych koncertów będzie transmitowany w Programie Drugim Telewizji Polskiej.

Rozpoczął się wielki festiwal Chopina

zobacz więcej

Dwudniowy Festiwal Muzyki Tanecznej w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach rozpoczyna się 7 września. Przez weekend impreza będzie transmitowana na żywo w TVP.

Polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej zaprezentują swoje największe przeboje w widowiskowej oprawie.

Pierwszego dnia festiwalu o tytuł największego polskiego hitu do tańca 2018 r. powalczą: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Boys, Bayer Full, Weekend, Top Girls, Power Play, Piękni i Młodzi, Andre, Baby Full i Cliver. Gościnnie wystąpią Loona i Sławomir.

Drugiego dnia zaprezentują się: Kate Ryan, Gromee & Lukas Meijer, Oceana, In-grid, Velvet i Shaun Baker. Zagrają również Papa D., Arash, Mohombi, Stachursky oraz Marlena Drozdowska & Grzegorz Wilk.

Festiwal to doskonała okazja, by wypromować muzyczne gwiazdy i ich przeboje, ale i Kielce.

Każdy z festiwalowych koncertów będzie transmitowany w Programie Drugim Telewizji Polskiej. W piątek transmisja na żywo od godziny 20.05, a w sobotę - od 21.10.

źródło:
Zobacz więcej