Kasia Moś zaśpiewa hit Shakin’ Stevensa

(fot. arch.PAP/Piotr Polak)

Katarzyna Moś podpisała nowy kontrakt z jedną z firm ubezpieczeniowych. Jego wysokość pozostaje tajemnicą. Wokalistka znana między innymi z brawurowego występu na Konkursie Eurowizji w Kijowie zaśpiewa teraz w spocie piosenkę ułożoną pod muzykę z przeboju Shakin’ Stevensa.

Główna rola w „Wiedźminie” obsadzona. Geralta zagra Superman

Netflix ogłosił, kto zagra Geralta z Rivii w planowanym serialu „Wiedźmin”. Będzie to Henry Cavill, znany m.in. z filmów „Człowiek ze stali”,...

zobacz więcej

Polska wokalistka już od czterech lat odnajduje się w reklamie jednej z firm. W towarzystwie zespołu The Chance śpiewa kolejne reklamowe wersje światowych hitów z powodzeniem, które pozwala reklamodawcom nie zmieniać konwencji swoich spotów przez długie lata.

Tym razem sięgnęła do lat 80., proponując hit Shakin’ Stevensa „Cry Just a Little Bit”. Ambicje artystki nie kończą się na reklamie. Piosenkarka na swoim koncie ma już debiutancki album „Inspination”.

Wcielała się również w postać Judasza w spektaklu Pasja wg św. Marka, wystawianym m.in. na Wratislavia Cantans, Festiwalu Muzyki Polskiej w Krakowie i na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”.

źródło:
Zobacz więcej