RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Fakt” o śmierci syna Leszka Millera: „Ojciec wybrał politykę, a syn sznur”. Internauci o tytule: Podłość!

Internauci są oburzeni publikacją „Faktu” (fot. twitter/smok05)

„Ojciec wybrał politykę, a syn sznur” – tak brzmi tytuł weekendowego wydania „Faktu”. Gazeta w ten sposób opisuje okoliczności samobójstwa syna Leszka Millera, który targnął się na swoje życie pod koniec ubiegłego tygodnia. Tytuł wywołał oburzenie wśród użytkowników sieci. „To obrzydliwe”, „nie mają ograniczeń w podłości” – piszą internauci.

Nie żyje syn Leszka Millera. Prokuratura ustala okoliczności

Nie żyje biznesmen Leszek Miller, syn byłego premiera – poinformowała na Instagramie Monika Miller, córka zmarłego. Jak podaje prokuratura, wstępne...

zobacz więcej

Leszek Miller junior popełnił samobójstwo pod koniec ubiegłego tygodnia. Został odnaleziony martwy w niedzielę, o czym dzień później informowali śledczy. Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła z kolei śledztwo w kierunku „doprowadzenia namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życie”.

Tragedia rodzinna została jednak bez skrupułów wykorzystana w weekendowym wydaniu „Faktu”. Nad artykułem znajduje się kolejny tytuł: „Depresja, problemy z alkoholem rozpad małżeństwa… To zabiło jedynego syna Leszka Millera”.

Zarówno tytuł, jak i samą treść artykułu skomentowali natychmiast internauci. To tylko niektóre z nich.

źródło:
Zobacz więcej