RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Polska firma sponsorem reprezentacji Walii

Największą gwiazdą reprezentacji Walii jest Gareth Bale (fot. Reuters / Clodagh Kilcoyne Livepic)
Największą gwiazdą reprezentacji Walii jest Gareth Bale (fot. Reuters / Clodagh Kilcoyne Livepic)

Polska firma Cinkciarz.pl została partnerem piłkarskiej reprezentacji Walii. W zespole z Wysp występuje m. in. gwiazdor Realu Madryt Gareth Bale. Selekcjonerem kadry jest były piłkarz Manchesteru United Ryan Giggs.

CD Projekt zaprezentował grę „Cyberpunk 2077” i... pobił rekord na giełdzie

Polskie studio gier CD Projekt RED zaprezentowało w poniedziałek 48-minutowy film z nadchodzącej gry „Cyberpunk 2077”. We wtorek rano akcje spółki...

zobacz więcej

Jagiellonia Białystok, Wisła Płock, Ruch Chorzów i Chicago Bulls - to dotychczasowa lista umów sponsorskich polskiej firmy Cinkciarz.pl. Od dziś możemy do niej dopisać piłkarską reprezentację Walii.

W ramach umowy firma uzyskała możliwość ekspozycji swoich marek (Conotoxia oraz Cinkciarz.pl) w komunikacji marketingowej Walijskiego Związku Piłki Nożnej podczas meczów reprezentacji; zyskała prawa do wykorzystania wizerunków zawodników oraz trenera.

Reprezentacja Walii w piłce nożnej podczas Euro 2016 dotarła do półfinału turnieju, w którym przegrała z Portugalią. Była największą rewelacją ME. Potem jednak nie zdołała przejść eliminacji do mistrzostw świata i zabrakło jej na mundialu w Rosji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej