RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje syn Leszka Millera. Prokuratura ustala okoliczności

Leszek Miller był synem byłego premiera (fot. PAP/Radek Pietruszka)
Leszek Miller był synem byłego premiera (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Nie żyje biznesmen Leszek Miller, syn byłego premiera – poinformowała na Instagramie Monika Miller, córka zmarłego. Jak podaje prokuratura, wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo.

Nie żyje senator John McCain

Senator John Sidney McCain III zmarł o 16.28, 25 sierpnia 2018 roku. Była przy nim jego żona Cindy i rodzina - poinformowało w komunikacie biuro...

zobacz więcej

„Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę... You can finally rest in peace now Dad... (W końcu możesz spoczywać w spokoju, tato)” – napisała Monika Miller w serwisie społecznościowym.

– Ciało zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą – poinformował portal tvp.info prokurator Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dodał, że Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życie.

– Śledztwo jest na początkowym etapie. Z uwagi na powyższe, kierując się dobrem prowadzonego postępowania, prokuratura nie informuje o szczegółach poczynionych na tym etapie ustaleń oraz szczegółach dotyczących czynności oględzin zwłok i miejsca ich ujawnienia – zaznaczył prokurator.

Leszek Miller junior miał 48 lat. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Zajmował się działalnością biznesową, współpracował m.in. z rajdowcem Sobiesławem Zasadą. Pracował także w spółkach Skarbu Państwa, m.in. w KGHM.

źródło:
Zobacz więcej