Mąż zakatował żonę. Telewizja wyemitowała szokujące nagranie

Nagranie, na którym widać, jak mężczyzna znęca się nad kobietą, wyemitowała brazylijska telewizja (fot. yt/Alex Sandro Vlog News)

Brazylią wstrząsnęła śmierć zamordowanej 22 lipca Tatiane Spitzner. Jej mąż, oskarżony o zabójstwo Luis Felipe Manvailer, został uwieczniony na nagraniu, na którym widać, jak znęca się nad żoną. Niedługo później kobieta nie żyła. Morderstwo wywołało ogólnonarodową debatę na temat przemocy wobec kobiet.

Niemal dwieście zabójstw dziennie. Niechlubny rekord w Brazylii

Aż 63 880 zabójstwa popełniono w ubiegłym roku w Brazylii, co daje średnią 175 dziennie. W porównaniu z 2016 rokiem liczba wzrosła o 3 proc....

zobacz więcej

Na zmontowanym nagraniu z kilku kamer, które wyemitowała brazylijska telewizja, widać, jak mężczyzna znęca się nad kobietą. W kilku miejscach – na zewnątrz budynku, na parkingu i w windzie – szarpie ją, dusi, goni, kiedy ta ucieka. Śmierć Tatiane nie została zarejestrowana, choć wiadomo, że nastąpiła krótko potem.

Już po zabiciu żony Manvailer znów pojawia się na nagraniach. Opuszcza budynek, by wynieść ciało Tatiane, po drodze zmywa ślady krwi, która została w windzie. Później próbuje uciec samochodem, ale zostaje aresztowany 340 km od miejscowości, w której dokonał zbrodni.

Manvailera oskarżono o morderstwo. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.Sprawa Tatiane Spitzner wstrząsnęła krajem. Siostra zamordowanej kobiety utworzyła na Instagramie konto pod nazwą TodosPorTatiane (port. Wszyscy dla Tatiany), które obserwuje ponad 100 tys. osób.

źródło:
Zobacz więcej