Nurowska: Zrobiłam laleczkę prokuratora Piotrowicza i wbijam w nią szpilki

Nurowska oświadcza, że to już nie pierwszy raz, kiedy będzie wbijać szpilki prokuratorowi (fot. PAP/Rafał Guz)

„Stało się, zrobiłam laleczkę prokuratora Piotrowicza i wbijam w nią szpilki. Jego dni są policzone…” – napisała na Facebooku Maria Nurowska. Powieściopisarka i nowelistka przekonuje w dyskusji ze znajomymi na tym portalu społecznościowym, że takie działanie jest skuteczne i sama go wypróbowała.

Agnieszka Holland: Polacy są wspaniali jako naród i do d*** jako społeczeństwo

- Państwo się totalitaryzuje. A że ludzie to łykają? No, łykają – ubolewa Agnieszka Holland w wywiadzie dla „Kultury Liberalnej”. Reżyser odrzuca...

zobacz więcej

Do dyskusji przyłączyła się również Agnieszka Holland, reżyserka filmowa i teatralna.

„Marysiu, ja to zrobiłam w młodości 2 razy, za każdym razem ze skutkiem śmiertelnym. Obiecałam sobie i mojej córce, że już nigdy żadnego voodoo nie wykonam. Jestem przeciwna karze śmierci!”– pisze Holland.

Nurowska oświadcza, że to już nie pierwszy raz, kiedy będzie wbijać szpilki prokuratorowi: „ Kiedyś już zadziałało! Obserwujcie jego samopoczucie”. Przyznaje również, że życzy Piotrowiczowi „może nie śmierci, ale choroby, która by go usunęła ze sceny politycznej”.

„Jest bardzo skuteczny, zamordysta, to co on wyprawia w Komisji Sprawiedliwości, nie ma na to określenia. Poza panną Wassermann nikt z nich nie jest tak bezczelny, a przez to skuteczny. Więc ja jestem za laleczką voodoo, nie musi od razu zabijać, wystarczy mały wylew i paraliż” – pisze Nurowska.

„Pan Piotrowicz jak pani Gersdorf i Iwulski to ukochane dzieci PRL (pani i pani Holland także) kisicie się we własnym sosie ... z tym że pan Piotrowicz porzucił środowisko postkomuny i odkupił grzech pierworodny” – pisze jeden z komentujących.

W odpowiedzi Nurowska napisała: „Plagiatuj pan mnie, nieboraku i dosyć wylewam cię kretynie na zbity pysk”.

źródło:
Zobacz więcej