Zwykli Francuzi też zarobili na triumfie w MŚ. Firma odda pieniądze za sprzęt AGD

Firma zapowiedziała, że zwróci pieniądze za rzeczy kupione w czasie trwania promocji, jeżeli „Les Bleus” zostaną mistrzami (fot. PAP/EPA/LUDOVIC MARIN / POOL)

Chińska firma produkująca sprzęt kuchenny zapowiedziała, że zwróci kibicom pieniądze za zakupy, jeśli Francja zostanie mistrzem świata. Po triumfie „Trójkolorowych” przedsiębiorstwo ogłosiło, że zamierza dotrzymać słowa; wygrana Francuzów będzie kosztować ich prawie 12 mln dolarów.

Demolowano samochody i sklepy. Niespokojne świętowanie w Paryżu

Podczas fety po zdobyciu przez Francję mistrzostwa świata w piłce nożnej doszło do szeregu incydentów. W Paryżu niszczono i palono samochody,...

zobacz więcej

Vatti Corp LTD jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Francji w piłce nożnej. Promocję zaproponował on Francuzom przed mundialem.

15 lipca Francuzi wygrali w finale z Chorwacją 4:2, zapewniając sobie tytuł mistrzów świata. Po zakończonym meczu firma zapewniła, że zamierza wywiązać się ze złożonej obietnicy i pieniądze już niedługo trafią do klientów.

Przedstawiciele chińskiego przedsiębiorstwa nie martwią się faktem, że muszą zwrócić tak dużą sumę pieniędzy, bo jak napisali w oświadczeniu: „Takie opłaty ujęte są w naszym rocznym budżecie i nie będą miały wpływu na nasze kolejne dystrybucje”.

Podobną promocję ogłosiła belgijska sieć sklepów Krefel, która obiecała zwrot pieniędzy, jeśli Belgowie strzelą na mistrzostwach więcej niż 15 bramek. Reprezentacja Czerwonych Diabłów zdobyła łącznie 16 goli.

źródło:
Zobacz więcej