W bułgarskim kurorcie zaginęła Polka

Miejscowa policja przeszukała okolice hotelu. W poszukiwaniach wzięli udział również płetwonurkowie (fot. Shutterstock/eivanov)

W kurorcie Pomorie położonym na północ od bułgarskiego czarnomorskiego portu Burgas zaginęła Polka. Według informacji bułgarskich mediów 41-letnia kobieta spędzała nad morzem urlop razem z mężem i dziećmi.

Wyszła z metra i słuch po niej zaginął. Szwedzka policja szuka Polki

Szwedzka policja poszukuje 24-letniej Polki, która zaginęła pod koniec stycznia w Sztokholmie. Kobieta po raz ostatni została zarejestrowana przez...

zobacz więcej

Polka, która według informacji dziennika „24 czasa” jest trenerką karate, zaginęła 30 czerwca, cztery dni po przybyciu do Pomorie. Ostatnio widziano ją ok. godz. 17 tego dnia. Według przypuszczeń gazety zaginiona utopiła się podczas kąpieli w Morzu Czarnym, na skutek martwej fali.

Miejscowa policja przeszukała okolice hotelu. W poszukiwaniach wzięli udział również płetwonurkowie. Polki nie znaleźli.

Policja w Burgas zwróciła się z apelem do mieszkańców o pomoc, jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionej. Apel został wyemitowany w radiu publicznym w programie ogólnokrajowym.

Ambasada RP w Sofii została zawiadomiona o sprawie i jest w stałym kontakcie z policją.

źródło:

Zobacz więcej