Mieszkanie już za… 18 tys. złotych. PKP ogłosiło przetarg

W puli jest aż 700 mieszkań (fot. Shutterstock/Tupungato/http://pkpsa.pl)

Nawet poniżej 2 tys. za metr kwadratowy – taką cenę zaproponowały PKP, które wyprzedają mieszkania. „Dziennik Zachodni” podaje, że często lokale są w stanie ruiny, ale ich zaletą jest dobra lokalizacja.

„Wielkie modernizacje w małych miejscowościach”. Rewitalizacja polskich dworców

– Rząd realizuje bardzo duży program dworcowy. To kwota wydatkowana na ponad 200 dworców w całej Polsce – powiedział Andrzej Adamczyk. Minister...

zobacz więcej

Gazeta wskazuje, PKP to nie tylko dworce i zakłady naprawy taboru. Spółka dysponuje również ośrodkami wypoczynkowymi i setkami mieszkań. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż lokali mieszkalnych w drodze przetargu.

Przetarg jest okazją do kupna własnego „m” po cenie znacznie niższej od rynkowej. 50-metrowe mieszkanie w Katowicach będzie można kupić poniżej 100 tys. zł, a 40-metrowe w bloku w Gliwicach już za 70 tys. zł. Najtańsze kosztuje zaledwie 18 tys. zł.

„Atrakcyjne ceny, zróżnicowane metraże i lokalizacje - to największe atuty mieszkań wystawianych na sprzedaż przez PKP S.A. W ofercie znajduję się lista lokali, będących w zasobach spółki, a nie posiadających najemców” – informuje spółka.

Oferta PKP znajduje się pod tym ADRESEM

źródło:
Zobacz więcej