Portal tvp.info przed konkurencją. Duży wzrost liczby użytkowników

Internauci coraz częściej odwiedzają portal tvp.info, wynika z najnowszego raportu miesięcznego firmy Gemius. Bardzo wyraźny wzrost realnych użytkowników tvp.info nastąpił w kwietniu i od tej pory w każdym miesiącu jest ich coraz więcej.

Portal tvp.info wygrywa z konkurencją

Portal tvp.info w kwietniu odwiedziło 1,33 mln realnych użytkowników, czyli 4,79 proc. wszystkich polskich internautów. Wykonali oni w witrynie...

zobacz więcej

W czerwcu portal tvp.info odwiedziło ponad 1 mln 675 tys. realnych użytkowników, z czego 1 mln 100 tys. z urządzeń mobilnych.

Portal tvp.info wyprzedza takie witryny newsowe jak polsatnews.pl (1 mln 32 tys.), wpolityce.pl (951 tys.) czy niezależna.pl (763 tys.).

Dane zostały opublikowane w miesięcznym raporcie firmy Gemius.

Dziękujemy za zaufanie i odwiedziny. Zapraszamy częściej.

Wśród najchętniej czytanych tekstów czerwcu i lipcu można wymienić m.in. zamieszczone poniżej.


Katastrofa myśliwca MiG-29. Pilot nie przeżył
– Dzisiejszej nocy doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Rozbił się samolot z 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka. W wyniku tego zdarzenia życie stracił doświadczony pilot, żołnierz Wojska Polskiego – powiedział w piątek na konferencji prasowej szef MON. Mariusz Błaszczak poinformował, że do czasu wyjaśnienia przyczyn katastrofy MiG-29 loty na tych maszynach zostały wstrzymane.


TK jednogłośnie odrzucił wniosek Bodnara. Przełomowy wyrok
Trybunał Konstytucyjny odrzucił skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie przepisów regulujących orzekanie kary łącznej. Decyzja została podjęta jednogłośnie w pełnym składzie przez sędziów wybieranych w obecnej i w poprzednich kadencjach Sejmu.


Świętowanie musiało poczekać. Zobacz, co Senegalczycy zrobili po meczu
Godne podziwu zachowanie kibiców zarejestrowała kamera argentyńskiej telewizji. Fani Senegalu, zamiast świętować zwycięstwo w swoim pierwszym meczu na piłkarskich mistrzostwach świata, postanowili po sobie posprzątać. Dziennikarze takie zachowanie opisali jednym słowem: „szacunek”.


Żegnamy koleżankę. Anna Kusztal-Skrobska zginęła, ratując dziecko, które porwały fale
Tragedia rozegrała się w czwartek 31 maja wieczorem na plaży w Sobieszewie. Ania Kusztal-Skrobska rzuciła się na pomoc 14-letniemu chłopcu, którego porwały fale. Dziecko udało się uratować. Jej ciało znaleziono 20 minut później. „Dla nas wszystkich, zwłaszcza tych, którzy znali Anię osobiście, jest to wielka i bolesna strata. Zginął pogodny, życzliwy i dobry człowiek” – napisano na stronie TVP.

źródło:
Zobacz więcej