RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Dziesięcioro wisielców w rodzinnym domu. Wśród ofiar dzieci

Ciała jedenastu członków tej samej rodziny znaleziono w domu na przedmieściach Delhi (fot. Gettyimages)
Ciała jedenastu członków tej samej rodziny znaleziono w domu na przedmieściach Delhi (fot. Gettyimages)

W domu na przedmieściach stolicy Indii, Delhi, znaleziono 11 ciał. 10 ofiar wisiało u sufitu i miało zawiązane oczy, a jedenasta ofiara, 70-letnia kobieta, leżała na podłodze. Wszyscy byli członkami jednej rodziny.

Zbiorowe morderstwo w Meksyku. Zginęła 7-osobowa rodzina

Siedmiu członków rodziny, w tym dwoje nieletnich, zastrzelono w owładniętym przemocą meksykańskim stanie Guerrero – poinformowały w sobotę lokalne...

zobacz więcej

Ciała jedenastu ofiar, w tym nastoletnich dzieci odkryto w jednym z domostw na przedmieściach Dehli. Dziesięć ciał wisiało na szynie zamocowanej u sufitu, zwłoki jedenastej, siedemdziesięcioletniej kobiety, leżały na podłodze.

Jak poinformowała miejscowa policja, wszystkie ofiary były członkami jednej rodziny i mieszkały razem. Ciała przewieziono do zakładu medycyny sądowej w celu dokonania autopsji.

W ciałach siedmiu kobiet i czterech mężczyzn nie wykryto pocisków z broni palnej. Nie znaleziono również żadnych notatek sugerujących samobójstwo. Śledczy nie wykluczają żadnej hipotezy, choć podejrzewa się, że tragedia jest kolejnym aktem trwającej w indyjskiej stolicy od pięciu lat wojny gangów.

Przed dwoma tygodniami na jednym ze stołecznych targowisk doszło do krwawej strzelaniny, w której zginęły trzy osoby, a pięć zostało rannych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej