Były trener zmarł na atak serca po porażce swojej drużyny

Abdel Rahim Mohamed miał bardzo emocjonalnie podchodzić do przebiegu meczu z Arabią Saudyjską (fot. tt/SVN Magazine)

Były trener oraz ekspert piłkarski Abdel Rahim Mohamed zmarł po meczu Arabii Saudyjskiej z Egiptem. Powodem był atak serca, który nastąpił po tym, jak egipska drużyna przegrała 1:2.

Pożar samolotu z reprezentacją Arabii Saudyjskiej na pokładzie

Piłkarze Arabii Saudyjskiej przeżyli chwilę grozy, gdy zapalił się jeden z silników samolotu, którym podróżowali do Rostowa nad Donem na środowy...

zobacz więcej

Tego dnia Mohamed analizował mecz dla egipskiej telewizji. Według portalu Egypttoday.com ekspert poczuł się źle jeszcze w siedzibie telewizji w Kairze. Wedle relacji miał bardzo emocjonalnie podchodzić do przebiegu meczu. Mimo że syn odwiózł go do szpitala, Mohamed zmarł na atak serca.

Na konferencji prasowej, która odbyła się po meczu, do sprawy odniósł się trener egipskiej reprezentacji Hector Cuper. Złożył rodzinie Mohameda kondolencje oraz wyraził nadzieję, że przegrana narodowej reprezentacji Egiptu nie miała wpływu na zgon eksperta.

W trakcie swojej kariery trenerskiej Abdel Rahim Mohamer prowadził m.in. takie drużyny jak Zalamek, el-Marrikh Sporting Club oraz Mansoura Sporting Club of Mansoura.

źródło:
Zobacz więcej