Darmowe hamburgery za seks z piłkarzami. Absurdalny pomysł Burger Kinga

„Kobiety, którym uda się uzyskać najlepsze geny piłkarskie, zapewnią sukces Rosji w przyszłych pokoleniach” (fot. arch. PAP/Apaydin Alain)

Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi Burger King przeprosiła za opublikowanie reklamy oferującej darmowe hamburgery Rosjankom, które podczas piłkarskich mistrzostw świata „zaszły w ciążę z gwiazdami futbolu”.

Mundial pretekstem do gry w „rosyjską ruletkę”? [WIDEO]

Przy okazji transmisji meczów mistrzostw świata w jednym z paryskich barów rozgrywana jest nietypowa wersja „rosyjskiej ruletki”. Nie jest tak...

zobacz więcej

„Burger King oferuje nagrodę kobietom, które zaszły w ciążę z gwiazdami futbolu. Każda z nich otrzyma trzy miliony rubli (ok. 41 tys. euro) i hamburgery do końca życia” – takie zdania znalazły się w reklamie, zamieszczonej na bardzo popularnym w Rosji portalu społecznościowym WKontaktie.

Kolejne zdania także miały obraźliwy wydźwięk: „Kobiety, którym uda się uzyskać najlepsze geny piłkarskie, zapewnią sukces Rosji w przyszłych pokoleniach. Dalej, wierzymy w Ciebie”.

W czwartek amerykańska sieć przeprosiła za obraźliwe wideo. „Przepraszamy za naszą reklamę. Była ona zbyt agresywna” – ogłosił Burger King, usuwając film, który spotkał się z oburzeniem na portalach społecznościowych i w prasie międzynarodowej.

źródło:

Zobacz więcej