Skandal podczas ceremonii otwarcia mundialu. Gwiazdor pokazał środkowy palec

Robbie Williams lubi szokować (fot. TT)

Jest pierwszy skandal podczas mistrzostw świata w Rosji. Wywołał go… piosenkarz. Brytyjczyk Robbie Williams podczas występu na żywo w trakcie ceremonii otwarcia pokazał do kamery środkowy palec.

Święto piłki nożnej rozpoczęte! [RELACJA NA ŻYWO]

Po 1431 dniach ponownie możemy się rozkoszować piłkarskimi mistrzostwami świata. Po raz pierwszy odbywają się one w Rosji, której reprezentacja we...

zobacz więcej

W trakcie wykonywania utworu „Rock DJ” Williams pokazał wulgarny gest. Zmienił też słowa piosenki. W oryginale rozbrzmiewają słowa: „Pimpin’ aint easy, Most of them fleece me, Every night”, czyli „Sprzedawanie się nie jest łatwe, Większość mnie wykorzystuje, Każdej nocy”.

Zamiast tego Williams zaśpiewał: „Pimpin’ aint easy, Most of them fleece me, but I did this for free”, czyli „Sprzedawanie się nie jest łatwe, Większość mnie wykorzystuje, ale ja robię to za darmo”. W ten sposób odpowiedział na sugestie, że sprzedał się krytykowanemu przez Zachód prezydentowi Władimirowi Putinowi i przyjął ogromną gażę za zaśpiewanie przed pierwszym meczem mundialu.źródło:
Zobacz więcej