Seksafera w Hollywood. Stallone gwałcicielem?

Sylvester Stallone był trzykrotnie nominowany do Oscara (fot. Olivier Douliery-Pool/Getty Images)

Prokuratura w Los Angeles oświadczyła, że prowadzi dochodzenie przeciwko hollywoodzkiej gwieździe Sylvestrowi Stallone. Aktor jest podejrzany o dokonanie napaści seksualnej.

Gwiazdor Hollywood oskarżony o molestowanie seksualne na planie filmowym

Amerykański gwiazdor filmowy Morgan Freeman przeprosił „wszystkie osoby, które czuły się dotknięte lub potraktowane bez szacunku”. Aktor złożył to...

zobacz więcej

Rzecznik prokuratury Greg Risling poinformował, że sprawą zajmuje się jednostka odpowiedzialna za przestępstwa seksualne, ale nie podał żadnych szczegółów. Wskazał jedynie, że zgłosiła ją policja z Santa Monica.

Prawnicy Stallone’a nie odnieśli się do doniesień Agencji Reutera.

W grudniu zeszłego roku prawnik aktora Martin Singer przyznał, że kobieta „złożyła na policję doniesienie dotyczące rzekomego gwałtu, do którego miało dojść 27 lat temu”.

– Mój klient kategorycznie zaprzecza tym twierdzeniom – podkreślił.

Policja z Santa Monica przyznała w grudniu, że badają zgłoszenie, które wpłynęło miesiąc wcześniej, dotyczące rzekomego przestępstwa seksualnego popełnionego w latach 90. przez aktora.

71-letni Sylvester Stallone to jedna z największych gwiazd kina. Sławę zyskał dzięki występom w filmach o losie boksera Rocky’ego Balboa oraz filmach akcji z serii „Rambo”. Był trzykrotnie nominowany do Oscara.

Po tym jak ujawniono, że jeden z największych producentów filmowych Harvey Weinstein molestował aktorki w Hollywood, zaczęto tropić przypadki przestępstw seksualnych. Zarzuca się je m.in. aktorowi Morganowi Freemanowi.

źródło:
Zobacz więcej