RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ugodził nożem matkę. Uciekając, staranował radiowóz

Zdjęcie ilustracyjne (fot. arch.PAP/ Marcin Bielecki)

Policjanci z Łowicza (Łódzkie) zatrzymali w niedzielę 31-letniego mężczyznę, który ugodził nożem swoją matkę, a potem, uciekając, staranował ciągnikiem siodłowym radiowóz. Funkcjonariusz strzelali w opony pojazdu uciekiniera.

Zmarła kobieta raniona nożem. Zatrzymano 30-latka

Nie żyje kobieta raniona nożem nad jeziorem Głębokie w Szczecinie. Miała rany klatki piersiowej i szyi. Policja zatrzymała w tej sprawie około...

zobacz więcej

Jak poinformowała oficer prasowa łowickiej Komendy Powiatowej Policji Urszula Szymczak, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 11.15 w podłowickim Błędowie. Mężczyzna – z nieznanych jeszcze przyczyn – ugodził nożem matkę. Następnie wsiadł do ciągnika siodłowego z naczepą i zaczął uciekać.

Zraniona kobieta została przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Poszukujący jej syna policjanci ustalili, że pojechał w stronę Łowicza. Podjęli próbę zatrzymania samochodu, ale 31-latek nie reagował na polecenia.

Próbowali zablokować drogę, ale tir staranował jeden z radiowozów. W końcu zatrzymali go koło Goleńska po tym, jak oddali kilka strzałów w opony.

Wykonane po zatrzymaniu 31-latka wstępne badanie wykazało, że był trzeźwy. Pobrano mu krew, aby sprawdzić, czy nie był pod wpływem narkotyków.

źródło:

Zobacz więcej