PiS nie planuje zakończenia spotkań terenowych. Fake news w TVN

Przeciwnicy i zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania mieszkańców Gdańska z premierem Mateuszem Morawieckim (fot. PAP/Adam Warżawa)

W „Faktach” TVN można było usłyszeć, że czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości rozważają zakończenie spotkań terenowych z wyborcami. Miałoby to być związane z próbą zakłócenia spotkania premiera Mateusza Morawieckiego w Stoczni Gdańskiej. Zgodnie z informacjami, do których dotarł portal tvp.info, jest to nieprawda.

TVN „atakuje” prezes TK na dworcu. Nie przeszkadzała im obecność dziecka

Reporterzy TVN w bezpardonowy sposób naskoczyli na prezes Trybunału Konstytucyjnego Julię Przyłębską, gdy ta wraz z kilkuletnią wnuczką czekała na...

zobacz więcej

Do przepychanek w Gdańsku doszło w niedzielę po zakończeniu wystąpienia premiera w sali BHP Stoczni Gdańskiej, gdy zaczęły się pytania z sali.

Premier Mateusz Morawiecki był pytany m.in. o trwający w Sejmie protest osób niepełnosprawnych. W TVN poinformowano, że w wyniku tego zdarzenia czołowi politycy PiS chcą zaprzestać organizowania terenowych spotkań z wyborcami.

Zgodnie z ustaleniami portalu tvp.info takie działanie kierownictwa partii nie jest planowane; spotkania mają się odbywać normalnie.


źródło:
Zobacz więcej