Raport

Epidemia koronawirusa

„Nadwiślańskie bulwary będą strefą bez zakazów”

Patryk Jaki obiecał rozbudowę bulwarów wiślanych i zadeklarował, że pozostaną one strefą „bez zakazów”. – Warszawę widzę jako miasto wolności – powiedział w piątek kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy.

Oto kandydaci PiS na prezydentów miast

Patryk Jaki, Małgorzata Wassermann, Jacek Żalek, Tomasz Latos, Kacper Płażyński, Sebastian Pieńkowski, Waldemar Buda wśród kandydatów Zjednoczonej...

zobacz więcej

Podczas spotkania nad brzegiem Wisły z użytkownikami Twittera Jaki mówił, że „widzi Warszawę przyjazną i bliską człowiekowi. – Te piękne bulwary, na których dzisiaj się znajdujemy, obiecuję, że – gdy wygramy te wybory, będziemy je rozbudowywali – zadeklarował Jaki. Zapewniał, że „nie będzie na bulwarach żadnych zakazów”. – To będzie rzecz absolutnie naturalna, że to miejsce, to będzie taki symbol wolności – powiedział.

Kandydat na prezydenta stolicy powiedział też, że „widzi Warszawę jako miejsce, które łączy”.


– Nie ma znaczenia skąd pochodzisz, gdzie się urodziłeś, Warszawa, stolica naszego państwa, to jest takie miejsce, gdzie każdy może wysiąść z pociągu, z samochodu i, jeżeli chce ciężko pracować dla tego miasta, to może być warszawiakiem – oświadczył Jaki, wskazując na tablicę z napisem „Warszawa”, na którym on i inni uczestnicy spotkania przykleili karteczki z nazwą miasta, z którego pochodzą. Pierwsza tura wyborów samorządowych ma się odbyć jesienią, w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br.

źródło:

Zobacz więcej