Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Autostrada A2 zablokowana. Na jezdnię wylała się... płynna czekolada [WIDEO]

Na autostradzie A2 w kierunku Warszawy, między węzłami Września i Słupca, przewróciła się ciężarówka przewożąca czekoladę. Obecnie trasa jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach; utrudnienia dla kierowców mogą potrwać nawet kilka godzin.

Żmija ukąsiła nastolatka. Wezwano śmigłowiec LPR

14-latek został ugryziony przez żmiję zygzakowatą we wsi Turzańsk w gminie Komańcza (woj. podkarpackie). Doszło do tego nieopodal domu chłopca. Na...

zobacz więcej

– Policja otrzymała zgłoszenie z miejsca zdarzenia ok. godz. 5 rano. Na miejscu okazało się, że przewróciła się cysterna przewożąca ciekłą czekoladę – poinformowało biuro rzecznika wielkopolskiej policji. Z nieznanych przyczyn kierowca uderzył w barierki. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło na 226 kilometrze A2 w kierunku Warszawy; między węzłami Września i Słupca. Przewrócona ciężarówka blokuje obecnie wszystkie pasy ruchu, w obie strony. Policja wytyczyła objazdy miejsca zdarzenia. Kierowcy podróżujący w kierunku Warszawy kierowani są przez Wrześnię. W kierunku Poznania objazd wytyczony jest przez Słupcę. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Na miejsce został wezwany specjalistyczny sprzęt, który będzie musiał usunąć przewrócony pojazd oraz czekoladę.

źródło:
Zobacz więcej