Jako jedyny wziął udział w konkursie. Zajął trzecie miejsce

Dom, który zajął trzecie (i jedyne) miejsce w konkursie „Mój dom na medal”(fot. kudowa.pl)

W miejscowości Kudowa-Zdrój co roku odbywa się konkurs pt. „Mój dom na medal”, w którym mieszkańcy gminy mogą zgłosić swój dom do konkursu. W tegorocznej, ósmej edycji wzięła udział tylko jedna osoba. Komisja postanowiła jednak nie rezygnować z konkursu i przyznała nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jedynemu uczestnikowi w konkursie przyznano... trzecie miejsce.

„Nikt poza mną nie wie, gdzie jest ta skrzynia”. Milioner zachęca do szukania skarbu

Forest Fenn, 87-letni milioner twierdzi, że zakopał skarb o wartości około dwóch milionów dolarów na terytorium Gór Skalistych w Nowym Meksyku. Jak...

zobacz więcej

Początkowo władze chciały przyznać sześć nagród o łącznej wartości 75 tys. zł (jedna nagroda 25 tys. zł za I miejsce, dwie nagrody po 15 tys. zł za II miejsce i trzy nagrody po 10 tys. zł za III miejsce).

„Decyzją komisji konkursowej, w związku z jedynym zgłoszeniem jako kryterium oceny przyjęto porównawczą skalę punktów z lat ubiegłych, co dało w ostatecznej klasyfikacji III miejsce” – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie miasta Kudowy-Zdroju.


źródło:
Zobacz więcej