Narkotyki w piekarniku. „Kurier” sam zapukał do drzwi

W kuchni jednego z mieszkań na warszawskiej Woli policja kryminalna zlikwidowała magazyn dilerów narkotyków. Funkcjonariusze przejęli ponad kilogram marihuany, pół kilograma amfetaminy, mefedron, substancję psychotropową MDMA i ponad 6 tys. zł. Narkotyki były ukryte w piekarniku.

Podpalił 11 aut, bo szukał ładowarki do telefonu. Był pod wpływem amfetaminy

Policjanci z Chełmna złapali 24-latka, który w weekend podpalał i niszczył samochody na ulicach miasta. Był pod wpływem amfetaminy. Twierdził, że...

zobacz więcej

Praca operacyjna policjantów z wydziału kryminalnego wolskiej komendy doprowadziła do mieszkania. Policjanci spodziewali się zastać osobę odpowiedzialną za magazynowanie narkotyków i kuriera.

W mieszkaniu policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, a podczas czynności związanych z przeszukaniem lokalu do drzwi zapukał 35-latek. Jak się okazało, był to narkotykowy diler, który przy sobie miał torebkę z ponad 700 tabletkami. Okazało się, że był poszukiwany przez sąd, bo miał odbyć karę za przestępstwa narkotykowe.

W warszawskiej prokuraturze zatrzymani usłyszeli zarzuty obrotu znaczną ilością narkotyków, za co grozi im do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

źródło:
Zobacz więcej