Panika na pokładzie dreamlinera. Stewardesa próbowała naprawić okno [WIDEO]

Na nagraniu widać, jak stewardesa próbuje naprawić uszkodzone okno (fot. tt/NDTV)

Chwile grozy przeżyli pasażerowie dreamlinera linii Air India, gdy podczas turbulencji wypadł jeden z paneli okiennych samolotu. Na nagraniu, które pojawiło się w internecie, widać, jak stewardesa próbuje naprawić uszkodzone okno.

Horror w samolocie. Po eksplozji silnika kobietę prawie wyssało przez okno

Nie żyje kobieta, która została częściowo wyssana z okna amerykańskiego samolotu pasażerskiego. Stało się to po tym, jak silnik eksplodował w...

zobacz więcej

Nagranie z wnętrza indyjskiego samolotu pokazuje następstwa silnych turbulencji, do których doszło podczas 30-minutowego lotu z Amritsar do Delhi.

Na filmie widać, jak pasażerowie siedzą przerażeni, gdy tymczasem stewardesa stara się zamocować panel, który odpadł z uszkodzonego okna. Na szczęście okno zewnętrzne nie pękło i nie doszło do spadku ciśnienia.

Troje z 240 pasażerów dreamlinera zostało rannych i trafiło do szpitala. Jeden z poszkodowanych prawdopodobnie nie zapiął pasów bezpieczeństwa i uderzył głową w kabinę, obrażenia dwóch pozostałych osób były niewielkie.Do incydentu doszło w niespełna 24 godziny po tragicznym wypadku w USA, gdzie w ubiegły wtorek jedna z pasażerek samolotu linii Southwest Airlines została częściowo wyssana na zewnątrz.

Przyczyną tego wypadku była eksplozja silnika, którego element uszkodził okno. Pasażerowie wciągnęli kobietę z powrotem na pokład; niestety nie udało się jej uratować. Ofiara wypadku to Jennifer Riordan, matka dwójki dzieci i wiceprezes banku w Nowym Meksyku.

źródło:
Zobacz więcej