Policja znalazła nastolatkę, którą napastował Rafalala. Groził jej wybiciem zębów

„Rafalala” miał szukać w internecie informacji o dziewczynce, próbując poznać jej personalia (fot. arch.PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński )

Komenda Rejonowa Policji w Warszawie IV dotarła do dziewczynki, którą kilka dni temu wulgarnie zaatakował transseksualista – Rafalala. Nastolatka poinformowała policjantów, że groził jej „wybiciem zębów” – podało „Do Rzeczy”.

Transseksualista Rafalala brutalnie zaatakował dziewczynkę. Szef MSWiA reaguje [WIDEO]

Internet obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy...

zobacz więcej

W miniony weekend zostało opublikowane to nagranie, na którym przebrany za kobietę mężczyzna o pseudonimie Rafalala atakuje nastolatkę, wykrzykuje wulgaryzmy, nie pozwala jej odejść. Wyzywa dziewczynkę i oblewa ją kawą.

To wydarzenie Rafalala nagrał aparatem w telefonie komórkowym, a potem umieścił w sieci. W materiale zaznacza, że zareagował emocjonalnie, bo dziewczynka miała się z niego śmiać.

Szef MSWiA Joachim Brudziński odniósł się do sprawy na Facebooku i polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji.

Z podanych informacji „Do Rzeczy” wynika, że stołeczni policjanci ustalili tożsamość napadniętej nastolatki.

Nastolatka, jak podaje gazeta, miała powiedzieć policjantom, że zdarzenie miało dłuższy przebieg niż zarejestrowany kamerą. Rafalala już po wyłączeniu telefonu miał grozić nastolatce przemocą, grozić, że „następnym razem powybija jej zęby”.

Funkcjonariusze policji ustalili, że po nagłośnieniu całej sytuacji Rafalala miał szukać w internecie informacji o dziewczynce, próbując poznać jej personalia.

źródło:
Zobacz więcej