RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kierowca wjechał w pieszych i rowerzystów. Chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”

52-latek celowo wjechał w ludzi wychodzących z kościoła (fot. OSP Rzezawa)
52-latek celowo wjechał w ludzi wychodzących z kościoła (fot. OSP Rzezawa)

Najnowsze

Popularne

Mężczyzna kierujący fiatem pandą wjechał w ludzi, którzy wychodzili właśnie z uroczystości ślubnej. Potrącił pięć osób, jedna z nich nie żyje, a stan dwóch jest ciężki. Świadkowie zeznają, że sprawca działał świadomie i mieli od niego usłyszeć, że chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”. Sprawcę zatrzymali mieszkańcy.

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje trzecia osoba ranna w wypadku

Zmarła 8-lenia dziewczynka – trzecia osoba ranna w wypadku w Sitnem w powiecie wołomińskim na Mazowszu. Do tragedii doszło w sobotę po południu....

zobacz więcej

Sprawcą jest 52-letni mieszkaniec Śląska. W niedzielne popołudnie gwałtownie skręcił ze swojego pasa ruchu i wjechał na chodnik rozpędzonym samochodem, taranując 4 osoby. W grupie potrąconych było troje rowerzystów i jeden pieszy. Mężczyzna nie zatrzymał się i kilkadziesiąt metrów dalej potrącił jeszcze jednego pieszego.

Dramat rozegrał się na oczach gości uroczystości ślubnej, którzy właśnie opuszczali kościół. Część z nich ruszyła w pościg za sprawcą i udało się go zatrzymać około 150 metrów dalej. Na miejsce szybko wezwano karetki, niestety jeden z potrąconych mężczyzn zmarł w drodze do szpitala.

– Nie przypominam sobie podobnie tragicznego zdarzenia na naszym terenie – powiedział Mariusz Czarny z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzezawie.
Na miejsce wezwano 5 karetek, niestety jeden z potrąconych nie przeżył (fot. OSP Rzezawa)
Na miejsce wezwano 5 karetek, niestety jeden z potrąconych nie przeżył (fot. OSP Rzezawa)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej