Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Transseksualista Rafalala brutalnie zaatakował dziewczynkę. Szef MSWiA reaguje [WIDEO]

(fot. Facebook.com/Rafalala)

Internet obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę. Do sprawy na Facebooku odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński, który polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji.

Grodzka i Kalisz wybiorą transseksualną miss

Na początku czerwca w jednym z warszawskich klubów odbędą się po raz drugi wybory transseksualnej miss. W odróżnieniu od ubiegłorocznej, skromnej...

zobacz więcej

Na nagraniu widać, jak transseksualna Rafalala zaatakował nastolatkę, oblewając ją zupą. Dziewczynka miała śmiać się z mężczyzny. Transseksualista zamieścił nagranie w internecie.

Na nagraniu widać jak Rafalala pyta dziewczynę: „Co Cię k**wa śmieszy we mnie? Ze mnie się śmiałaś. Przyjemnie k**wa? Pośmiejemy się k**wa. Zabawne k**wa to jest? Stój k**wa, co się mówi? Za co mnie k**wa przepraszasz?”

Do sprawy odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński: „Poleciłem Komendantowi Głównemu Policji analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika”.

źródło:
Zobacz więcej