RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje trzecia osoba ranna w wypadku

Do tragicznego wypadku doszło w Sitnem, miejscowości między Wołominem a Wyszkowem (fot. www.flickr.com/Manfred Caruso)
Do tragicznego wypadku doszło w Sitnem, miejscowości między Wołominem a Wyszkowem (fot. www.flickr.com/Manfred Caruso)

Najnowsze

Popularne

Zmarła 8-lenia dziewczynka – trzecia osoba ranna w wypadku w Sitnem w powiecie wołomińskim na Mazowszu. Do tragedii doszło w sobotę po południu. 22-letni mężczyzna stracił panowanie nad samochodem i wjechał w 4-osobową rodzinę jadącą na rowerach.

10-letnia rowerzystka zginęła pod kołami auta. Kierowca był trzeźwy

Tragedia w miejscowości Głuchów (woj. świętokrzyskie). 10-letnia dziewczynka została w potrącona przez samochód osobowy. Mimo podjętej akcji...

zobacz więcej

Na miejscu zginęła 43-letnia matka. Nie udało się też uratować 6-letniej córki. Dziś w nocy zmarła trzecia osoba ranna w wypadku w Sitnem – 8-lenia dziewczynka.

– Ośmiolatka została wcześniej przetransportowana helikopterem do szpitala, podobnie ojciec. Dzisiaj w nocy dowiedzieliśmy się, że ośmiolatka zmarła – poinformował Tomasz Sitek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie. Poszkodowany w wypadku ojciec walczy w szpitalu o życie.


Sprawca wypadku został zatrzymany. Był trzeźwy. Pobrano mu krew, aby zbadać, czy nie był pod wpływem innych środków odurzających.

Jak dodał oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie: - Mężczyzna (kierowca samochodu –przyp. red.) zostanie dzisiaj przesłuchany przez prokuratora i prawdopodobnie dzisiaj usłyszy zarzuty”.

Do tragicznego wypadku doszło w Sitnem, miejscowości między Wołominem a Wyszkowem. Kierowca opla najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w grupę rowerzystów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej