„Wciąż młodzi, a już dojrzali”. Jubileusz TVP Polonia

Wielkie gwiazdy, znakomici goście, wspomnienia z dawnych lat. Telewizja Polonia - pierwszy program satelitarny Telewizji Polskiej - świętuje ćwierć wieku istnienia. Od 25-ciu lat jest wszędzie tam, gdzie słychać język polski. Gratulujemy i dołączamy się do życzeń - a te płyną z całego świata.

Jacek Kurski: Rozwijamy atuty TVP3. Na początku kwietnia wiosenna ramówka

W 16 ośrodkach regionalnych Telewizji Polskiej, powstaną nowe programy. 3 kwietnia staruje wiosenna ramówka TVP3. Na antenie zobaczymy dodatkowe...

zobacz więcej

– 25 lat to piękny wiek. Jesteśmy wciąż młodzi, a już dojrzali – powiedziała Magdalena Tadeusiak-Mikołajczak, dyrektor TVP Polonia.

Jak mówiła, przez ten czas „udało nam się wypełniać naszą misję: łączyć Polaków w kraju i za granicą, przybliżać Polskę rodakom rozsianym na świecie i opowiadać o ich działalności i sukcesach”.

– Zmienialiśmy się dla naszych widzów, tak jak zmieniał się świat i emigracja Polaków. Zmieniamy się nadal, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnej stacji telewizyjnej i oczekiwaniom coraz bardziej wymagającej widowni. Cieszymy się z licznych dowodów sympatii i uznania naszych widzów. To znak, że ciągle jesteśmy potrzebni – podkreśliła Magdalena Tadeusiak-Mikołajczak.

źródło:
Zobacz więcej