Znany raper zmarł w szpitalu psychiatrycznym. Jest śledztwo prokuratury

Muzyk zmarł w szpitalu psychiatrycznym (fot. yt)

„W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records” – można przeczytać na profilu muzyka na Facebooku.

Zmarł członek zespołu Beastie Boys

Adam Yauch, jeden z członków pionierskiego zespołu hip-hopowego Beastie Boys, zmarł w wieku 47 lat po kilkuletniej chorobie nowotworowej....

zobacz więcej

Mężczyzna w zeszłym tygodniu wyskoczył z trzeciego piętra przez okno. Przewieziono go do szpitala w Mysłowicach gdzie stwierdzono poważny uraz kręgosłupa. Nieoficjalnie mówi się, że raper był wtedy pod wpływem środków odurzających.

Jak podają media, Tomasz Chada został następnie przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Zmarł podczas badań.

Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo; będzie ono prowadzone pod kątem niedopełnienia obowiązków i ewentualnego przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy policji a także pracowników szpitali w Mysłowicach oraz Rybniku.

Prokuratura będzie również badać czy Chada zażywał przed śmiercią narkotyki.

źródło:
Zobacz więcej