Wyszła w piżamie i ślad po niej zaginął. Trwają poszukiwania 15-latki

Marta Makowska zniknęła w nocy z poniedziałku na wtorek (fot.)

Kolejną dobę trwają poszukiwania 15-letniej Marty Makowskiej. Dziewczyna wyszła z domu w Subkowach (województwo pomorskie) w nocy z 12 na 13 marca i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Zaginęła 16-letnia Weronika z Myślenic. Policja nie wyklucza, że może być poza granicami kraju

1 marca zaginęła 16-letnia mieszkanka Myślenic (woj. małopolskie) Weronika Muniak. Dziewczyna wyszła z domu rano i do tej pory nie skontaktowała...

zobacz więcej

Nastolatki szukają rodzina i policja. Istnieje przypuszczenie, że może przebywać w towarzystwie 25-latka o imieniu Patryk.

15-latkę ostatni raz widziano w domu w nocy z 12 na 13 marca. W chwili zaginięcia dziewczynka była najprawdopodobniej ubrana w białą piżamę z czarnymi napisami. Mierzy 160-165 cm i waży około 75 kg. Ma brązowe włosy do ramion czesane w lekkie loki i brązowe oczy.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które wiedzą coś o miejscu pobytu dziewczynki. Informacje można przekazywać bezpośrednio funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie lub telefonicznie pod numerem (58) 530-81-67. Zgłoszenia można dokonać także w najbliższej jednostce policji pod numerem 997.

źródło:
Zobacz więcej