RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

10 kwietnia PiS i Zjednoczona Prawica rozpoczynają kampanię wyborczą

Po 10 kwietnia politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by rozpocząć kampanię wyborczą przed planowanymi na jesień wyborami samorządowymi – to jedno z ustaleń, które zapadło podczas poniedziałkowego spotkania kierownictwa PiS i ZP.

„Wybory samorządowe to priorytet”. Zjednoczona Prawica wystartuje razem

– Na początku roku zawarte ma zostać porozumienie dotyczące tych wyborów w ramach Zjednoczonej Prawicy, a do 30 czerwca w każdej gminie odbędą się...

zobacz więcej

Po 10 kwietnia politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by rozpocząć kampanię wyborczą przed planowanymi na jesień wyborami samorządowymi - to jedno z ustaleń, które zapadło podczas poniedziałkowego spotkania kierownictwa PiS i ZP – dowiedziała się nieoficjalnie PAP.

„Podczas dzisiejszego spotkania kierownictwa PiS oraz Zjednoczonej Prawicy dyskutowaliśmy o strategii przed wyborami samorządowymi” – powiedział PAP polityk ze ścisłego kierownictwa PiS.


Jak dodał uzgodniono, że po 10 kwietnia politycy PiS wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz politykami Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by spotykać się z mieszkańcami.

Rozmówca PAP zaznaczył, że podczas poniedziałkowego spotkania nie uzgodniono nazwisk kandydatów na prezydentów miast. „Ta decyzja jeszcze przed nami” – zaznaczył polityk.

W spotkaniu warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości oprócz najważniejszych polityków PiS uczestniczyli: lider Porozumienia wicepremier Jarosław Gowin, a także przedstawiciele kierownictwa Solidarnej Polski, w tym minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki.

źródło:

Zobacz więcej