Synowa Trumpa otworzyła przesyłkę z białym proszkiem. Jest w szpitalu

Nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek doznał obrażeń, a substancja w kopercie najprawdopodobniej nie zagraża zdrowiu (fot. REUTERS/Mike Segar)

Synowa prezydenta USA Vanessa Trump, została przewieziona do szpitala po tym, jak otworzyła kopertę zawierającą biały proszek. List był zaadresowany do Donalda Trumpa Jr, najstarszego syna prezydenta. Przyszedł do jego mieszkania na Manhattanie w Nowym Jorku.

Donald Trump: USA to kraj ludzi wierzących

Prezydent USA Donald Trump powiedział w czwartek, występując podczas dorocznego Narodowego Śniadania Modlitewnego w Waszyngtonie, że „USA to kraj...

zobacz więcej

Vanessa Trump otworzyła list około godz. 10 czasu lokalnego. Gdy okazało się, że koperta zawiera biały proszek, synowa Donalda Trumpa i dwie inne osoby zostały odkażone przez strażaków. Całą trójkę przewieziono do Centrum Medycznego Weill Cornell na badania.

Służby specjalne wszczęły już dochodzenie w tej sprawie. Jak poinformował portal NBC News, nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek doznał obrażeń, a substancja w kopercie najprawdopodobniej nie zagraża zdrowiu.

źródło:
Zobacz więcej