RAPORT:

#FabrykahejtuPO

Tragiczne odkrycie. Ciała trzech osób znaleziono w mieszkaniu w Łodzi

Łódzka prokuratura prowadzi śledztwo (fot. PAP/Grzegorz Michałowski)
Łódzka prokuratura prowadzi śledztwo (fot. PAP/Grzegorz Michałowski)

Łódzka prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci trzech osób, których ciała odnaleziono w piątek wieczorem w mieszkaniu przy ul. 6 Sierpnia w Łodzi. Wstępne opinie biegłych wskazują, że były to ofiary zatrucia tlenkiem węgla.

Rozczłonkowywał zwłoki i chował w lodówkach turystycznych. W mieszkaniu znaleziono 9 ciał

Tokijska policja poinformowała we wtorek, że aresztowała mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleziono „wiele” rozczłonkowanych zwłok. Agencja Kyodo...

zobacz więcej

O prowadzonym postępowaniu w tej sprawie przez Prokuraturę Łódź-Polesie poinformował w sobotę rzecznik prasowy łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

Zwłoki trzech osób odnaleźli strażacy, którym w piątek wieczorem udało się dostać do mieszkania w centrum Łodzi. Na miejscu stwierdzono śmierć 60-letniej kobiety, jej 35-letniej córki i 35-letniego konkubenta młodszej kobiety, który był obywatelem Tunezji.

Jak powiedział Kopania, wstępna opinia biegłego wskazuje, że śmierć mogła nastąpić przed kilkoma lub kilkunastoma dniami na skutek zatrucia tlenkiem węgla. Szczegóły mają być znane po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

– Jednoizbowe mieszkanie było zamknięte. Znaleziono w nim butlę gazową, która była pusta i z odkręconym zaworem. Na palniku znajdowała się odwrócona puszka. Ta konstrukcja najprawdopodobniej była wykorzystywana do ogrzewania lokalu. Prawdopodobne jest, że to ona mogła stać się przyczyną tragedii – wyjaśnił rzecznik.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej