RAPORT

Wojna na Ukrainie

Różowy kostium w rozmiarze „S” i jedwabna mucha. Para prezydencka dla WOŚP

Agata Kornhauser-Duda miała na sobie kostium 6 lipca ub. roku, podczas wizyty pary prezydenckiej USA (fot. Grzegorz Jakubowski KPRP)
Agata Kornhauser-Duda miała na sobie kostium 6 lipca ub. roku, podczas wizyty pary prezydenckiej USA (fot. Grzegorz Jakubowski KPRP)

Kostium w kolorze fuksji i czarna jedwabna smokingowa mucha – takie przedmioty przekazała w tym roku para prezydencka na aukcję Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jaskraworóżowy dopasowany komplet na pewno nie pozostał niezauważony. Agata Kornhauser-Duda włożyła go na spotkanie z Melanią i Donaldem Trumpami. Rozmiar – „S”. Za kostium przed godz. 17 w niedzielę oferowano 1100 zł, za muchę – 1009 zł.

Pierwsze damy USA i Polski spotkały się w Belwederze

Pierwsza dama USA Melania Trump spotkała się z Agatą Kornhauser-Dudą. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10.30 w Sali Pompejańskiej w Belwederze....

zobacz więcej

Trzyczęściowy kostium zaprojektowała dla pani prezydentowej jedna z polskich marek modowych. Agata Kornhauser-Duda miała go na sobie 6 lipca ub. roku, m.in. na placu Krasińskich w Warszawie, gdzie odbył się centralny punkt wizyty amerykańskiej pary prezydenckiej w Warszawie – przemówienia.
http://aukcje.wosp.org.pl/muszka-smokingowa-od-prezydenta-andrzeja-dudy-i5698327

http://aukcje.wosp.org.pl/komplet-wizytowy-od-pierwszej-damy-i5698315

Ponad 81 mln zł na koniec 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

120 tys. wolontariuszy na ulicach polskich i zagranicznych miast, koncerty i aukcje charytatywne – rozpoczął się 26. Finał WOŚP. W tym roku...

zobacz więcej

W całym kraju w niedzielę odbywa się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

120 tys. wolontariuszy zbiera pieniądze na doposażenie szpitali położniczych. Wsparcie trafi do podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Fundacja chce wyposażyć je w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, specjalistyczne aparaty USG oraz pulsoksymetry.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej