„Zdurniał?”. Sławomir Nitras o Rafale Trzaskowskim na Twitterze

Rafał Trzaskowski (fot. twitter.com/trzaskowski)

Czy ja dobrze widzę? Poważny kandydat na prezydenta stolicy nie zajmuje się kampanią, faktami o 50 mln łapówce czy 50 tys rachunkach za telefon a chwali się „rekordem” w kosmicznych gierkach na komórce? Jednak opozycja sama się zaorze – napisał na Twitterze wiceminister Patryk Jaki.

Rafał Trzaskowski: nie będę wzywał Andrzeja Waltza do oddania pieniędzy

– Nie będę wzywał Andrzeja Waltza, żeby oddawał pieniądze, które jego rodzina zyskała na reprywatyzacji kamienicy przy ulicy Noakowskiego 16,...

zobacz więcej

Skomentował w ten sposób tajemniczy tweet, który pojawił się na profilu twitterowym kandydata na prezydenta Warszawy Platformy Obywatelskiej.

Rafał Trzaskowski chwali się w nim wynikiem w grze na telefon komórkowy. Skomentował to jego partyjny kolega. „Zdurniał?” – zapytał Sławomir Nitras. Pod wpisem przewodniczącego komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Rafał Trzaskowski tłumaczył się „swoim synem”.

„Nie ja tylko mój syn już usunąłem synchronizację z jego ipadem.” – napisał. Nie dali temu wiary internauci. „To tak nie dziala, musiał zarejestrowac sie na twiterowe konto czyli znac hasło.” – odpowiedział użytkownik Radosław.

źródło:
Zobacz więcej