pilne

Do godz. 12 frekwencja w eurowyborach wyniosła 14,39 proc.

Seriale dla każdego w nowym kanale TVP

Największe hity serialowe, które przyciągają przez telewizory miliony widzów, można od poniedziałku oglądać niemal bez przerwy w na naszej antenie. Telewizja publiczna podarowała swoim widzom w mikołajkowym prezencie nowy kanał tematyczny – TVP Seriale.

To ma być relaks, który uzależnia. TVP Seriale to przede wszystkim najlepsze polskie seriale ostatnich lat, takie jak „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość” czy „Ranczo”. Ale będą też te starsze, które zyskały miano kultowych – „Wojna domowa”, „Alternatywy 4”, „Zmiennicy” czy „Czterdziestolatek”.

– TVP Seriale to głównie najlepsze polskie seriale, które już zostały wyprodukowane, ale także - w przypadku produkcji zagranicznych - będą takie, które swoją premierę będą miały na antenie TVP seriale - np. „Siostra Jackie” – powiedział szef TVP2 Rafał Rastawicki.

W paśmie dla młodzieży, TVP Seriale zaproponuje nagradzane na festiwalach filmy Andrzeja Maleszki (w tym „Magiczne drzewo”) oraz „Do przerwy 01”, „Stawiam na Tolka Banana” i „Maszynę Zmian”.

Już od poniedziałku oglądać go mogą ponad dwa miliony widzów. Kanał dostępny jest w ponad 50 kablówkach oraz na platformach cyfrowych N i Cyfra+.

Nowy kanał będzie nadawać 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło:
Zobacz więcej