Znowu szukają ciała Iwony Wieczorek

Iwona Wieczorek zaginęła siedem lat temu (fot. Facebook)

Policja przeczesuje teren dawnych działek w pasie nadmorskim w Gdańsku. Do poszukiwań zaangażowano kilkunastu funkcjonariuszy pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku oraz Oddziałów Prewencji.

Detektywi: Nowa teoria ws. Iwony Wieczorek. Prokuratura: Nietrafna

Prywatna agencja detektywistyczna postawiła tezę, według której z zaginięciem Iwony Wieczorek może mieć związek pracownik firmy sprzątającej....

zobacz więcej

Policja znów szuka ciała zaginionej ponad siedem lat temu Iwony Wieczorek – podaje Radio Gdańsk. Nadkomisarz Joanna Kowalik-Kosińska z komendy wojewódzkiej zdradziła, że na miejsce ściągnięto też przewodników z psami do poszukiwania ciał.

Funkcjonariusze skupiają się na terenie dawnych działek w pasie nadmorskim w Gdańsku. Policja twierdzi, że akcja nie ma związku z niedawnymi ustaleniami prywatnych detektywów, którzy twierdzą, że za sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek mogą stać pracownicy firmy oczyszczającej miasto.

Detektywi przedstawili rekonstrukcję, zgodnie z którą ciało kobiety miało być wiezione furgonetką ze śmieciami, a potem wrzucone do kanału burzowego w Brzeźnie. W związku z takimi ustaleniami policjanci przeprowadzili niedawno wizję lokalną. Przełomu w sprawie wciąż nie ma.

źródło:
Zobacz więcej