Politycy dziękują premier Szydło

(fot. tt/@ACJaworski)

Za „trud i poświęcenie”, „tytaniczną pracę” dziękują Beacie Szydło na Twitterze politycy PiS. Podziękowania dla rezygnującej ze stanowiska premier złożyli m.in. rzecznik rządu Rafał Bochenek i marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Szydło złożyła w czwartek komitetowi politycznemu PiS rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji, która została przyjęta. Na stanowisko premiera wysunięto kandydaturę Mateusza Morawieckiego.

„Pani Premier – jeszcze raz bardzo dziękuję za dwa lata skutecznych rządów. Za trud i poświęcenie, za mądrość i rozwagę, za normalność i naturalność, za spokój, determinację i odwagę. #BiałoCzerwonaDrużyna trwa, bo jest to #DobraZmiana dla naszej Ojczyzny!” – napisał na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

„Dwa lata z premier Beatą Szydło to wyjątkowy czas dla Polski i Polaków. Dziękuję Pani Premier za zaufanie. To zaszczyt pracować w Pani rządzie” – napisał sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Maciej Małecki. „Jesteśmy jedną drużyną, wielkie podziękowanie za dotychczasową tytaniczną pracę dla premier Beaty Szydło i wiele sił i wytrwałości dla Mateusza Morawieckiego” – napisał z kolei poseł PiS Andrzej Jaworski. Wcześniej podziękowania premier złożył też rzecznik rządu Rafał Bochenek.

źródło:
Zobacz więcej