Rzecznik rządu: Dziękuję pani premier Beacie Szydło za zaufanie

Rafał Bochenek (fot. arch.PAP/Jacek Turczyk)

„To był bardzo dobry, historyczny czas dla Polski i tytaniczna praca premier Beata Szydło dla naszej Ojczyzny” – napisał na Twitterze rzecznik rządu Rafał Bochenek i podziękował premier Beacie Szydło za zaufanie.

Mazurek: Jesteśmy jedną drużyną; zmieniają się ludzie, ale program nie

Beata Mazurek: chcielibyśmy żeby Beata Szydło zajmowała w rządzie eksponowane stanowisko i pani premier na taką propozycję jest otwarta.

zobacz więcej

„To był bardzo dobry, historyczny czas dla Polski i tytaniczna praca premier Beata Szydło dla naszej Ojczyzny. Dziękuję pani premier Beacie Szydło za zaufanie i że mogłem pod Pani kierunkiem w tej wielkiej misji i służbie Polakom uczestniczyć. To były dobre dwa lata. Dziękujemy” – napisał Bochenek.

W czwartek Komitet Polityczny PiS przyjął rezygnację Beaty Szydło z funkcji premiera. Jednocześnie wysunięto kandydaturę dotychczasowego wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko szefa rządu. Według nieoficjalnych informacji wotum zaufania dla rządu Morawieckiego zaplanowano na wtorek. Na razie nie będzie zmian ministrów. Z kolei po posiedzeniu klubu PiS wiceszef MSZ Jan Dziedziczak potwierdził dotychczasowe nieoficjalne informacje, że Szydło ma objąć funkcję wicepremiera w rządzie Morawieckiego.

źródło:

Zobacz więcej