Zabójstwo 66-letniej kobiety. Policja zatrzymała mężczyznę

Zwłoki znajdowały się w łóżku pośród tlącej się pościeli (fot. Shutterstock/Grzegorz Czapski)

Zwłoki odkryli strażacy w mieszkaniu w Radomiu. Ciało znajdowało się w łóżku pośród tlącej się pościeli.

Morderstwo rodziny w Kozienicach. Ujawniono nowe fakty

Prokuratura prowadzi śledztwo ws. zabójstwa żony i dwóch córek przez 39-letniego mieszkańca Kozienic (Mazowieckie). Według śledczych prawdopodobnie...

zobacz więcej

Śledztwo w sprawie zabójstwa 66-letniej kobiety, której zwłoki odkryli strażacy wezwani do pożaru w jednym z mieszkań w Radomiu, wszczęła miejscowa prokuratura. Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 31-letniego mężczyznę. Jak wyjaśnia rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz, w piątek śledczy podejmą decyzję, czy 31-latek będzie przesłuchiwany w charakterze świadka czy podejrzanego.

Rzeczniczka powiedziała, że śledztwo prowadzone jest w sprawie zabójstwa 66-latki. Prokuratura nie ujawnia, na jakiej podstawie śledczy uznali, że kobieta jest ofiarą zbrodni. – Została przeprowadzona sekcja zwłok, ale na razie nie ujawniamy jej wyników – zaznaczyła Chrabąszcz. Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media kobieta w chwili znalezienia przez strażaków leżała w łóżku ze skrępowanymi rękami.

W środę rano strażacy dostali zawiadomienie, że z jednego z mieszkań w bloku przy ul. Kolberga wydobywa się dym. Ponieważ nikt nie otwierał, wyważono drzwi. W mieszkaniu nie było otwartego ognia. Tliły się natomiast różne materiały, w tym pościel na łóżku, na którym leżała martwa kobieta.

źródło:

Zobacz więcej