Marek Jakubiak oskarżony o molestowanie. „To jest szaleństwo”

Marek Jakubiak (fot. TVP)

„Jutro mój prawnik będzie szukał z Panią kontaktu, mam swoją szczęśliwą rodzinę którą będę bronił przed złem wszelakim. To jest szaleństwo szanowna Pani” – napisał na Facebooku poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak, odnosząc się do tekstu lewicowej działaczki oskarżającej posła o molestowanie.

Lewicowi dziennikarze oskarżani o molestowanie i mobbing. Sprawą zajmie się prokuratura

Warszawska Prokuratura Okręgowa zbada, czy dotychczasowy szef portalu Wyborcza.pl Michał Wybieralski oraz publicysta „Krytyki Politycznej” Jakub...

zobacz więcej

Na portalu opinie.wp.pl został opublikowany tekst działaczki Partii Razem Justyny Samolińskiej. Napisała ona, że „znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?”.

Następnie stwierdza, że w rozmowie z politykiem PiS dowiedziała się, że „Jakubiaka nazywa się pornoprawicą, zaś posłanka Kukiz’15 stwierdziła, że celem tego zabiegu było po prostu speszenie mnie, że seksizm to broń polityczna”.

Tekst skomentował na Facebooku poseł Marek Jakubiak. „Szanowna Pani, Po mojej prawej stronie siedziała młoda miła stremowana osoba. Nie mam pojęcia o czym Pani pisze, ale współczuję, mitomania nie zawsze dobrze się kończy. Jutro mój prawnik będzie szukał z Panią kontaktu, bo trzeba wiedzieć, że mam swoją szczęśliwą rodzinę którą będę bronił przed złem wszelakim. To jest szaleństwo szanowna Pani” – napisał.

źródło:

Zobacz więcej